Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Pandorum (2009) HD

Pandorum (2009) HD

Don't fear the end of the world. Fear what happens next.Sep. 08, 2009 (USA)108 Min.R
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

Dy anëtarë të ekuipazhit zgjohen në një anije të braktisur pa asnjë ide se kush janë ata, për sa kohë ata kanë qenë në gjumë, apo çfarë është misioni i tyre. Të dy së shpejti zbulojnë se ata nuk janë në të vërtetë vetëm – dhe realiteti i situatës së tyre është më i tmerrshëm se sa mund të kishin imagjinuar.

Titulli origjinalPandorum
Vleresimi IMDb6.8 129,028 votes
Vleresimi TMDb6.5 783 votes