Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Overdrive (2017) HD

Overdrive (2017) HD

Jun. 29, 2017 (USA)93 Min.PG-13
Your rating: 0
10 8 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Një kriminel famëkeq detyron dy hajdutët më legjendarë të makinave të bëjnë një vjedhje tepër të rrezikshme për të fituar lirinë e tyre. Së bashku me dy vajzat, ekipi ka një javë kohë të realizojë grabitjen më të madhe ose rrezikojnë të humbasin gjithçka, përfshirë dhe jetën e tyre.

Titulli origjinalOverdrive
Vleresimi IMDb5.3 2,123 votes
Vleresimi TMDb6.2 70 votes