Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Our Souls at Night (2017) HD

Our Souls at Night (2017) HD

Sep. 01, 2017 (USA)101 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Addie Moore dhe Louis Waters janë të dy të ve të cilët kanë qene fqinjë prej vitesh. Gjithçka ndryshon kur Addie kërkon të krijojë njohje me fqinjen e tij…

Titulli origjinalOur Souls at Night
Vleresimi IMDb7.0 1,621 votes
Vleresimi TMDb7 23 votes