Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Operation Red Sea (2018) HD

Operation Red Sea (2018) HD

Feb. 16, 2018 142 Min.
Your rating: 10
8.5 6 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Historia heroike e evakuimin e 225 shtetasve të huaj dhe pothuajse 600 qytetarëve kinezë nga porti jugor i Aden Jemen gjatë Luftës Civile të Jemenit në 2015.

Titulli origjinal红海行动
Vleresimi IMDb7.3 votes
Vleresimi TMDb6.6 14 votes