Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Open Your Eyes (1997) HD

Open Your Eyes (1997) HD

Dec. 19, 1997 (Spain, France, Italy)117 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

Një burrë shumë i pashëm gjen dashurinë e jetës së tij, por pëson një askident dhe duhet të bëjë operacion fytyrën.

Titulli origjinalAbre los ojos
Vleresimi IMDb7.8 54,812 votes
Vleresimi TMDb7.4 169 votes