Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
On Wings of Eagles (2017) HD

On Wings of Eagles (2017) HD

Nov. 03, 2017 96 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Stephen Shin
Director

Aktoret

Joseph Fiennes isEric Liddell
Eric Liddell
Shawn Dou isXu Niu
Xu Niu
Elizabeth Arends isFlorence Liddell
Florence Liddell
Simon Twu isChen Quan
Chen Quan
Augusta Xu-Holland isCatherine Standish
Catherine Standish
Patrice Poujol isLouis Klein
Louis Klein
Shigeo Kobayashi isYoshinori Yumoto
Yoshinori Yumoto
Zach Ireland isDavid Marshall
David Marshall

Pershkrimi

Erik Lidëll, medalisti i parë i artë i Kinës dhe një nga atletët më të mëdhenj të Skocisë – kthehet në Kinën e shkatërruar nga lufta.

Titulli origjinalOn Wings Of Eagles
Vleresimi IMDb6.1 votes
Vleresimi TMDb6 2 votes