Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Night Train (2009) HD

Night Train (2009) HD

Apr. 15, 2009 (USA)87 Min.R
Your rating: 0
7.3 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Dy pasagjerë dhe dirigjenti i trenit zbulojnë se një njeri ka vdekur në kabinën e tyre të trenit të natës. Ata zbulojnë një qantë misterioze në një kuti që njeriu i vdekur e mbante me vete , situata fillon te ndryshoj pasi qe disa prej tyre dëshirojn ta marrin për vete.

Titulli origjinalNight Train
Vleresimi IMDb5.7 8,201 votes
Vleresimi TMDb5.4 50 votes