Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Next Day Air (2009) HD

Next Day Air (2009) HD

Feb. 06, 2009 (USA)84 Min.R
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Dy kriminelë të paaftë janë dorëzuar gabimisht një paketë kokainë dhe mendoj se ata kanë goditur çmim i parë, duke shkaktuar një seri ngjarjesh që ndryshon jetën e dhjetë njerëzve përgjithmonë.

Titulli origjinalNext Day Air
Vleresimi IMDb5.9 8,409 votes
Vleresimi TMDb5.3 29 votes