Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Midnight Sun (2018) HD

Midnight Sun (2018) HD

Love will light the way.Mar. 22, 2018 91 Min.
Your rating: 10
9 12 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Katie, një 17-vjeçare, është strehuar që nga fëmijëria dhe është mbyllur në shtëpinë e saj gjatë ditës nga një sëmundje e rrallë që e bën edhe sasinë më të vogël të dritës së diellit vdekjeprurëse. Fati ndërhyn kur takon Charlie dhe ata hynë në një romancë të verës.

Titulli origjinalMidnight Sun
Vleresimi IMDb6.3 votes
Vleresimi TMDb7.8 216 votes