Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Men in Black II (2002) HD

Men in Black II (2002) HD

Same Planet. New Scum.Jul. 03, 2002 (USA)88 Min.PG-13
Your rating: 0
8.7 7 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

Agjenti J ka nevojë për ndihmë kështu që ai është dërguar për të gjetur Agjentin K dhe të rivendos kujtesën e tij.

Titulli origjinalMen in Black II
Vleresimi IMDb6.1 278,473 votes
Vleresimi TMDb6 2547 votes