Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Maze Runner: The Death Cure (2018) HD

Maze Runner: The Death Cure (2018) HD

The end will be WCKDJan. 17, 2018 142 Min.
Your rating: 0
9.2 11 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Tomas (Dylan O’Brien) dhe Gledërsit e tij gjenden në udhëtimin e tyre më të rrezikshëm, kur hyjnë në një qytet sekret të kontrolluar nga WCKD. Në finalen epike të triologjisë, rëndësi nuk ka dalja nga labirinti, por hyrja.

Titulli origjinalMaze Runner: The Death Cure
Vleresimi TMDb7.2 1100 votes