Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Made in France (2015) HD

Made in France (2015) HD

Oct. 27, 2015 (France)94 Min.N/A
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Pas sulmeve të tmerrshme terroriste që tronditen Parisin, ateher filloi nje hetim i guximshëm që u zhyt në brendësi të grupeve ekstremiste myslimane  qe po rriten brenda vendeve perëndimore dhe mund të godasin në çdo moment.

Titulli origjinalMade in France
Vleresimi IMDb6.2 1,157 votes
Vleresimi TMDb6.7 49 votes