Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
LOL (2012) HD

LOL (2012) HD

You can change your status, but not your heart.Feb. 10, 2012 (USA)97 Min.PG-13
Your rating: 0
10 4 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Director

Aktoret

Pershkrimi

Ndërkohe qe po fillon viti i ri shkollor, zemra e Loles thyhet nga i dashuri i saj, dhe me vone ajo surprizohët nga shoku më i ngushte i saj, muzikanti premtues Kyle, i cili shpreh ndjenjat e tij për të.

Titulli origjinalLOL
Vleresimi IMDb4.3 46,869 votes
Vleresimi TMDb5.8 655 votes