Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Logan Lucky (2017) HD

Logan Lucky (2017) HD

See how the other half steals.Aug. 17, 2017 (USA)119 Min.PG-13
Your rating: 1
8.6 8 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Channing Tatum isJimmy Logan
Jimmy Logan
Adam Driver isClyde Logan
Clyde Logan
Daniel Craig isJoe Bang
Joe Bang
Riley Keough isMellie Logan
Mellie Logan
Seth MacFarlane isMax Chilblain
Max Chilblain
Katie Holmes isBobbie Jo Logan Chapman
Bobbie Jo Logan Chapman
Katherine Waterston isSylvia Harrison
Sylvia Harrison
Hilary Swank isSpecial Agent Sarah Grayson
Special Agent Sarah Grayson
Dwight Yoakam isWarden Burns
Warden Burns
Sebastian Stan isDayton White
Dayton White

Pershkrimi

Duke u përpjekur të ndryshojë një mallkim familjar, vëllezërit Jimmy dhe Clyde Logan nisën të ekzekutojnë një grabitje të përpunuar gjatë garës legjendare të Coca-Colas ..

Titulli origjinalLogan Lucky
Vleresimi IMDb7.2 25,512 votes
Vleresimi TMDb6.6 231 votes