Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Lockout (2012) HD

Lockout (2012) HD

Take no prisoners.Apr. 12, 2012 (France)95 Min.PG-13
Your rating: 0
6.7 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Maggie Grace isEmilie Warnock
Emilie Warnock
Lennie James isHarry Shaw
Harry Shaw
Peter Stormare isScott Langral
Scott Langral
Yan Dron isHitman N1
Hitman N1
Nick Harding isThe Negociator
The Negociator

Pershkrimi

Një njeri i dënuar gabimisht për komplot dhe spiunazh kundër SHBA-së, i është ofruar lirimi në këmbim të shpëtimit të vajzës së presidentit nga revolta e një burgu e kontrolluar nga të burgosurit e dhunshëm…

Titulli origjinalLockout
Vleresimi IMDb6.1 84,290 votes
Vleresimi TMDb5.8 617 votes