Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Let Us Prey (2014) HD

Let Us Prey (2014) HD

Darkness Shall RiseApr. 17, 2014 (UK, Ireland)88 Min.N/A
Your rating: 0
1.5 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Brian O'
Director

Aktoret

Niall Greig Fulton isDr. Duncan Hume
Dr. Duncan Hume
Pollyanna McIntosh isPC. Rachel Heggie
PC. Rachel Heggie
Douglas Russell isSgt. MacReady
Sgt. MacReady
Bryan Larkin isPC. Jack Warnock
PC. Jack Warnock
Hanna Stanbridge isPC. Jennifer Mundie
PC. Jennifer Mundie
Jonathan Watson isRalph Beswick
Ralph Beswick
Brian Vernel isCaesar Sargison
Caesar Sargison

Pershkrimi

I mbajtur në një rajon policie të largët, një i huaj misterioz pushton mendjet dhe shpirtrat e të gjithëve brenda.

Titulli origjinalLet Us Prey
Vleresimi IMDb5.7 6,771 votes
Vleresimi TMDb5.6 89 votes