Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Let the Right One In (2008) HD

Let the Right One In (2008) HD

Eli është 12 vjeç. Ajo ka qenë 12 vjeç për më shumë se 200 vjet dhe ajo vetëm u zhvendos në derën tjetër.Jan. 26, 2008 (Sweden)115 Min.R
Your rating: 0
8.5 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Oskar, një djalë që ngacmohet vazhdimisht nga shokët e tij, gjen dashurinë dhe hakmarrjen me anë të Elit, një vajzë e bukur, por e veçantë.

Titulli origjinalLåt den rätte komma in
Vleresimi IMDb8.0 179,511 votes
Vleresimi TMDb7.4 836 votes