Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
The Late Bloomer (2016) HD

The Late Bloomer (2016) HD

Based on the (Mostly) True Story of the 30-Year-old Who Just Hit Puberty.Oct. 07, 2016 (USA)90 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Kevin Pollak
Director

Aktoret

Johnny Simmons isDr. Peter Newmans
Dr. Peter Newmans
J.K. Simmons isJames Newmans
James Newmans
Jane Lynch isCaroline
Caroline
Maria Bello isBrenda Newmans
Brenda Newmans
Charlotte McKinney isAttractive Woman
Attractive Woman

Pershkrimi

Historia e një mashkulli të rritur, i cili pas një operacioni të suksesshëm për të hequr tumorin beninj, ngjitur me gjendrën e hipofizës, përjeton të gjitha ndryshimet dhe efektet e pubertetit në një periudhë tre-javore.

Titulli origjinalThe Late Bloomer
Vleresimi IMDb5.2 3,297 votes
Vleresimi TMDb5 59 votes