Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Killers (2014) HD

Killers (2014) HD

Inside Us Lives A KillerFeb. 01, 2014 (Indonesia, Japan)137 Min.N/A
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Kazuki Kitamura isNomura Shuhei
Nomura Shuhei
Oka Antara isBayu Aditya
Bayu Aditya
Luna Maya isDina Aditya
Dina Aditya
Ersya Aurelia isElly Aditya
Elly Aditya

Pershkrimi

Një vrasës psikopat japonez, aksidentalisht nxit “anën e errët” të një gazetari. Ata fillojnë të komunikojnë me anë të internetit dhe krijojnë një lidhje të ndërlikuar.

Titulli origjinalキラーズ
Vleresimi IMDb6.5 3,953 votes
Vleresimi TMDb6.6 36 votes