Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Joy (2015) DVD

Joy (2015) DVD

Dec. 24, 2015 (USA)124 Min.PG-13
Your rating: 0
3 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Filmi tregon për historinë e një familjeje përmes katër brezave dhe gruas që ngrihet për t’u bërë themeluese e një dinastie të fuqishme biznesi familjar.saj.

Titulli origjinalJoy
Vleresimi IMDb6.6 95,738 votes
Vleresimi TMDb6.4 1292 votes