Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Jingle All the Way (1996) HD

Jingle All the Way (1996) HD

Two Dads, One Toy, No Prisoners.Nov. 15, 1996 (USA)89 Min.PG
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Brian Levant
Director

Aktoret

Arnold Schwarzenegger isHoward Langston
Howard Langston
Phil Hartman isTed Maltin
Ted Maltin
Sinbad isMyron Larabee
Myron Larabee
Rita Wilson isLiz Langston
Liz Langston
Jake Lloyd isJamie Langston
Jamie Langston
Laraine Newman isFirst Lady
First Lady
Jim Belushi isMall Santa
Mall Santa
Robert Conrad isOfficer Hummell
Officer Hummell

Pershkrimi

Një shitës për një kompani dyshekësh është vazhdimisht i zënë në punën e tij dhe ai gjithashtu vazhdimisht e zhgënjen djalin e tij, pasi i mungon ekspozita karatesë e djalit të tij.Ai baba vendos të realizoj një ëndërr të pamundur pak para Krishtlindjeve për djalin e tij. Do të bëhet Torbo-Man, një figurë aksioni.

Titulli origjinalJingle All the Way
Vleresimi IMDb5.5 75,163 votes
Vleresimi TMDb5.5 622 votes