Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Heroine (2012) HD

Heroine (2012) HD

Unlock Your Mind This summerSep. 21, 2012 (India)140 Min.NOT RATED
Your rating: 0
10 4 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Një superstare femër lufton nëpër sprovat dhe vuajtjet e të qënit një aktore Bollywoodi.

Titulli origjinalHeroine
Vleresimi IMDb5.1 3,294 votes
Vleresimi TMDb5 13 votes