Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Habit (2017) HD

Habit (2017) HD

One taste... and you're hookedAug. 25, 2017 90 Min.
Your rating: 0
7 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

–Ngjarjet zhvillohen në Maçesterin e vrenjtur me shi dhe errësirë, ku grabitqarët e fuqishëm ushqehen me të humburit dhe të vetmuarit…

Titulli origjinalHabit
Vleresimi IMDb5.3 votes
Vleresimi TMDb6.6 5 votes