Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Goblin (2010) HD

Goblin (2010) HD

He Wants You BadlyJul. 13, 2010 92 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Gil Bellows isNeil Perkins
Neil Perkins
Tracy Spiridakos isNikki Perkins
Nikki Perkins
Camille Sullivan isKate Perkins
Kate Perkins
Andrew Wheeler isSheriff Milgreen
Sheriff Milgreen
Jordan Moore isNathan Perkins
Nathan Perkins

Pershkrimi

Në çdo Halloween, një fshat i vogël në pyllin e thellë është vizituar nga një goblin e ashpër, me qëllim kapjen e foshnjave dhe vrasjen brutale të çdo njeriu në rrugën e saj.

Titulli origjinalGoblin
Vleresimi IMDb4.1 votes
Vleresimi TMDb4.8 10 votes