Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Girls Trip (2017) HD

Girls Trip (2017) HD

Jul. 21, 2017 (USA)122 Min.R
Your rating: 10
8.4 7 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Regina Hall isRyan Pierce
Ryan Pierce
Queen Latifah isSasha Franklin
Sasha Franklin
Larenz Tate isJulian Stevens
Julian Stevens
Mike Colter isStewart Pierce
Stewart Pierce
Kate Walsh isElizabeth Davelli
Elizabeth Davelli
Tonea Stewart isAunt Marian
Aunt Marian

Pershkrimi

Katër shoqe prej një jete takohen pas pesë vitesh në një festival vjetor në Nju Orlins. Të papriturat, rikthimet, shakatë, pijet, romancat dhe çmenduritë nuk kanë të sosur…

Titulli origjinalGirls Trip
Vleresimi IMDb6.6 8,264 votes
Vleresimi TMDb7 381 votes