Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Girls Against Boys (2012) HD

Girls Against Boys (2012) HD

Bad girls don't cry. They get even.May. 17, 2012 87 Min.
Your rating: 0
1 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Pas një sërë përvojash të këqija me burrat, Shae bashkohet me bashkëpunëtorin e saj, Lu, i cili ka një planë të thjeshtë dhe vdekjeprurëse për t’u marrë me seksin e kundërt.

Titulli origjinalGirls Against Boys
Vleresimi IMDb4.8 votes
Vleresimi TMDb4.5 35 votes