Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
G-Force (2009) HD

G-Force (2009) HD

The world needs bigger heroesJul. 21, 2009 (USA)88 Min.PG
Your rating: 0
8.3 6 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Hoyt Yeatman
Director

Aktoret

Sam Rockwell isDarwin the Guinea Pig (voice)
Darwin the Guinea Pig (voice)
Penélope Cruz isJuarez the Guinea Pig (voice)
Juarez the Guinea Pig (voice)
Tracy Morgan isBlaster the Guinea Pig (voice)
Blaster the Guinea Pig (voice)
Jon Favreau isHurley the Guinea Pig (voice)
Hurley the Guinea Pig (voice)
Steve Buscemi isBucky the Hamster (voice)
Bucky the Hamster (voice)
Nicolas Cage isSpeckles the Mole (voice)
Speckles the Mole (voice)
Edwin Louis isMooch the Fly (voice)
Mooch the Fly (voice)
Jared Lavette isJared the Skunk (voice)
Jared the Skunk (voice)
Micah Lavette isMicah the Fox (voice)
Micah the Fox (voice)
Bill Nighy isLeonard Saber
Leonard Saber

Pershkrimi

Një skuadër Hamsterash posaçërisht të trajnuar dërgohen për
të ndaluar një miliarder diabolik i cili planifikon të shkatërrojë botën me pajisje shtëpiake. Por qeveria i mbyll ata dhe ata dënohen ne një dyqan kafshësh. A do të mund ta shpëtojn botën?
Titulli origjinalG-Force
Vleresimi IMDb5.1 35,747 votes
Vleresimi TMDb5.1 544 votes