Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Frequencies (2013) HD

Frequencies (2013) HD

Sep. 27, 2013 (Australia, UK)105 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

A janë gjendja e njerëzve, veprimet dhe marrëdhëniet e tyre të përcaktuara nga fati, vullneti i lirë, apo nga një kombinim i të dyjave? Sido që të jetë, nëse nuk mund ta kontrollojmë dot, a duhet të na interesojë?

Titulli origjinalFrequencies
Vleresimi IMDb6.8 11,244 votes
Vleresimi TMDb6.6 132 votes