Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Force of Execution (2013) HD

Force of Execution (2013) HD

Dec. 31, 2013 (USA)98 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Keoni Waxman
Director

Aktoret

Steven Seagal isAlexander Coates
Alexander Coates
Bren Foster isRoman Hurst
Roman Hurst
Jesus Jr. isStrip Club Bouncer
Strip Club Bouncer

Pershkrimi

Z. Aleksandër dëshiron të tërhiqet nga jeta e krimit me të cilën kishte ndërtuar perandorinë e tij, por një lojtar i ri hyn në skenë i cili kërkon të marrë perandorinë e tij, duke detyruar Z. Aleksander që t’i rikthehet zakonit të vjetër dhe t’i japi atij një mësim.

Titulli origjinalForce of Execution
Vleresimi IMDb4.6 2,205 votes
Vleresimi TMDb5.1 31 votes