Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Fierce People (2005) DVD

Fierce People (2005) DVD

Every family tree has its nuts.Jan. 01, 2005 (USA, Canada)112 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Diane Lane isLiz Earl
Liz Earl
Donald Sutherland isOgden C. Osborne
Ogden C. Osborne
Anton Yelchin isFinn Earl
Finn Earl
Kristen Stewart isMaya Langley
Maya Langley
Elizabeth Perkins isMrs. Langley
Mrs. Langley
Chris Evans isBryce Langley
Bryce Langley

Pershkrimi

Një terapist masazhi në kërkim për të kapërcyer varëshmërin ndaj saj dhe të rilidhet me djalin e saj, babai i të cilit është një antropolog në Amerikën e Jugut duke studiuar popullin Yanomani.

Titulli origjinalFierce People
Vleresimi IMDb6.6 5,637 votes
Vleresimi TMDb5.9 29 votes