Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
El Gringo (2012) HD

El Gringo (2012) HD

May. 10, 2012 (USA)98 Min.R
Your rating: 0
8.7 6 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Christian Slater isLieutenant West
Lieutenant West
Erando González isChief Espinoza
Chief Espinoza
Valentin Ganev isDeputy Chief Logan
Deputy Chief Logan
Bashar Rahal isSullivan
Sullivan
Blaire Noonan isSpringbreak Party Girl
Springbreak Party Girl

Pershkrimi

Një burrë kalon përmes Meksikës me një çantë me 2.000.000 $, dhe një të shkuar përgjakshme, e gjen veten nën një sulm të papritur në qytetin e fjetur të El Fronteras.

Titulli origjinalEl Gringo
Vleresimi IMDb5.5 4,858 votes
Vleresimi TMDb5 37 votes