Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Dragon Wars: D-War (2007) HD

Dragon Wars: D-War (2007) HD

They've made our world their battlegroundFeb. 08, 2007 (USA)90 Min.PG-13
Your rating: 0
9.4 5 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Jason Behr isEthan Kendrick
Ethan Kendrick
Chris Mulkey isAgent Frank Pinsky
Agent Frank Pinsky
Elizabeth Peña isAgent Linda Perez
Agent Linda Perez
Amanda Brooks isSarah Daniels
Sarah Daniels
Holmes Osborne isHypnotherapist
Hypnotherapist
John Ales isAgent Judah Campbell
Agent Judah Campbell
Billy Gardell isMr. Belafonte
Mr. Belafonte

Pershkrimi

Bazuar në legjendën koreane, krijesa të panjohura do të kthehen dhe shkatërrojnë planetin Tokë . Nje reporter  thirret për të hetuar çështjen ..

Titulli origjinal디워
Vleresimi IMDb3.6 22,052 votes
Vleresimi TMDb4 104 votes