Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Dode Hoek (2017) HD

Dode Hoek (2017) HD

Jan. 25, 2017 105 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

-.Xhan Verbik, drejtuesi i skuadrës së drogës në Antuerp, drejton një bastisje në një laborator droge që vë në lëvizje një sërë ngjarjesh të paparashikueshme dhe fatale…

Titulli origjinalDode Hoek
Vleresimi TMDb6 9 votes