Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Despicable Me (2010) HD

Despicable Me (2010) HD

Superbad. Superdad.Jul. 08, 2010 (USA, France)95 Min.PG
Your rating: 0
7.8 4 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Steve Carell isGru (voice)
Gru (voice)
Jason Segel isVector (voice)
Vector (voice)
Russell Brand isDr. Nefario (voice)
Dr. Nefario (voice)
Will Arnett isMr. Perkins (voice)
Mr. Perkins (voice)
Kristen Wiig isMiss Hattie (voice)
Miss Hattie (voice)
Miranda Cosgrove isMargo (voice)
Margo (voice)
Dana Gaier isEdith (voice)
Edith (voice)
Elsie Kate Fisher isAgnes (voice)
Agnes (voice)
Pierre Coffin isTim the Minion / Bob the Minion / Mark the Minion / Phil the Minion / Stuart the Minion (voice)
Tim the Minion / Bob the Minion / Mark the Minion / Phil the Minion / Stuart the Minion (voice)

Pershkrimi

Kur një tru kriminal përdor tre vajza jetime si pengje për një skemë të madhe, 
ai gjen dashurinë e tyre dhe kjo e bën atë të ndryshojë thellësisht për më mirë.
Titulli origjinalDespicable Me
Vleresimi IMDb7.7 408,312 votes
Vleresimi TMDb7.1 5426 votes