Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Deep Blue Sea 2 (2018) DVD

Deep Blue Sea 2 (2018) DVD

Stronger. Wiser. Deadlier.Apr. 17, 2018
Your rating: 0
8.7 7 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Darin Scott
Director

Aktoret

Michael Beach isCarl Durant
Carl Durant
Danielle Savre isDr. Misty Calhoun
Dr. Misty Calhoun
Nathan Lynn isAaron Ellroy
Aaron Ellroy
Kim Syster isLeslie Kim
Leslie Kim

Pershkrimi

Kur konservatorja e peshkaqenëve, Dr. Misty Kalhoun ftohet të konsultohet në një projekt të fshehtë të drejtuar nga miliarderi farmaceutik Karl Durant, ajo tronditen kur mëson se se kompania përdor sharkat e demit të paparashikueshëm dhe shumë agresivë si subjektet e tij të testimit, të cilat së shpejti shkëputen lirshëm dhe shkaktojnë kërdi .

Titulli origjinalDeep Blue Sea 2
Vleresimi IMDbNA votes
Vleresimi TMDbNA votes