Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Deep Blue Sea (1999) HD

Deep Blue Sea (1999) HD

Bigger. Smarter. Faster. Meaner.Jul. 28, 1999 (USA)105 Min.R
Your rating: 9
7.8 6 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Renny Harlin
Director

Aktoret

Thomas Jane isCarter Blake
Carter Blake
Saffron Burrows isDr. Susan McCallister
Dr. Susan McCallister
LL Cool J isSherman '
Sherman '
Samuel L. Jackson isRussell Franklin
Russell Franklin
Stellan Skarsgård isJim Whitlock
Jim Whitlock
Jacqueline McKenzie isJanice Higgins
Janice Higgins
Aida Turturro isBrenda Kerns
Brenda Kerns
Cristos isBoat Captain
Boat Captain
Daniel Rey isHelicopter Pilot
Helicopter Pilot

Pershkrimi

Gjatë një eksperimenti me peshkaqenët për sëmundjen e trurit, ata bëhen shumë të zgjuar dhe arrijnë të shpëtojnë.

Titulli origjinalDeep Blue Sea
Vleresimi IMDb5.8 102,680 votes
Vleresimi TMDb5.6 514 votes