Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Daddy’s Home 2 (2017) HD

Daddy’s Home 2 (2017) HD

More Daddies. More Problems.Nov. 09, 2017 100 Min.
Your rating: 0
9.6 5 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Sean Anders
Director

Aktoret

Will Ferrell isBrad Whitaker
Brad Whitaker
Mark Wahlberg isDusty Mayron
Dusty Mayron
John Lithgow isDon Whitaker
Don Whitaker
Mel Gibson isKurt Mayron
Kurt Mayron
Linda Cardellini isSara Whitaker
Sara Whitaker
Owen Vaccaro isDylan Mayron
Dylan Mayron
Scarlett Estevez isMegan Mayron
Megan Mayron
Didi Costine isAdrianna
Adrianna

Pershkrimi

-Duke qenë se më në fund e pranuan ekzistencën e njëri-tjetrit, Bred dhe Dasti tani duhet të merren gjatë pushimeve me baballarët e tyre të bezdisshëm….

Titulli origjinalDaddy's Home 2
Vleresimi IMDb6.1 votes
Vleresimi TMDb5.7 539 votes