Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Casino (1995) HD

Casino (1995) HD

No one stays at the top forever.Nov. 22, 1995 (France, USA)178 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Sharon Stone isGinger McKenna
Ginger McKenna
Joe Pesci isNicky Santoro
Nicky Santoro
James Woods isLester Diamond
Lester Diamond
Don Rickles isBilly Sherbert
Billy Sherbert
Alan King isAndy Stone
Andy Stone
Kevin Pollak isPhillip Green
Phillip Green
Pasquale Cajano isRemo Gaggi
Remo Gaggi
L.Q. Jones isPat Webb
Pat Webb
Dick Smothers isSénateur
Sénateur

Pershkrimi

Lakmia, mashtrimi, partë, pushti, dhe vrasja ndodhin në mes  dy miqve më të mirë mafioz, dhe një grua bëhet me trofe si një perandorësh kumore.

Titulli origjinalCasino
Vleresimi IMDb8.2 353,795 votes
Vleresimi TMDb7.7 1030 votes