Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Captivity (2007) DVD

Captivity (2007) DVD

When You Think The Worst Has Happened... Think WorseMar. 09, 2007 (USA)96 Min.R
Your rating: 10
4 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

Një modele e bukur rrëmbehet në një ngjarje bamirësie dhe burgoset në një qeli me një të burgosur tjetër. Kur kaptari i tyre i nënshtron të dytë duke i torturuar ata bëjnë një planë për të ikur nga dhoma e tmerreve para se të vriten.

Titulli origjinalCaptivity
Vleresimi IMDb4.7 21,256 votes
Vleresimi TMDb4.4 142 votes