Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Blood Orange (2016) HD

Blood Orange (2016) HD

Apr. 29, 2016 (UK, Spain)85 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Toby Tobias
Director

Aktoret

Pershkrimi

Yjet e “Blood Orange” Igi Pop dhe Bill, është një yll rroku në plakje që jeton me gruan e tij të bukur e të re Isabelën (Kacey Barnfield). Në parajsën e tyre të veçantë vjen një ish i dashur i rrezikshëm (Ben Lamb) i etur për hakmarrje.

Titulli origjinalBlood Orange
Vleresimi IMDb4.3 442 votes
Vleresimi TMDb5.6 5 votes