Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Birdland (2018) HD

Birdland (2018) HD

Jan. 26, 2018 89 Min.
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Peter Lynch
Director

Aktoret

Pershkrimi

-Një ish-police, martesa e së cilës është në rrezik, fsheh kamera survejimi në shtëpinë e saj dhe sheh mëkatet e burrit të saj, duke u kthyer në soditëse të jetës së saj…

Titulli origjinalBirdland
Vleresimi IMDb4.2 votes
Vleresimi TMDb6 3 votes