Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Beyond the Edge (2018) HD

Beyond the Edge (2018) HD

Mar. 01, 2018 101 Min.
Your rating: 0
8.4 12 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

-Moska bashkëkohore. Një lojtar i talentuar kumari mbledh një grup njerëzish me aftësi të mbinatyrshme për të fituar shuma të mëdha në një kazino. Por, ata përballen me një rival shumë më të fortë dhe mistik… Dhe, për t’u përballur me të, duhen kapërcyer disa kufij të rrezikshëm dhe të pazakontë…

Titulli origjinalЗа гранью реальности
Vleresimi IMDb4.7 votes
Vleresimi TMDb7 5 votes