Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Beast of Burden (2018) HD

Beast of Burden (2018) HD

Lines are meant to be crossed.Feb. 23, 2018 90 Min.
Your rating: 0
8 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

Shon Hagerti ka vetëm një orë kohë për të transportuar ngarkesën e tij të paligjshme. Një orë kohë për të siguruar një kartel droge dhe DEA-n se gjithçka shkon sipas planit. Një orë kohë për t’u siguruar që gruaja e tij do jetë gjallë. Dhe duhet të bëjë gjithçka nga kabina e avionit të tij…

Titulli origjinalBeast of Burden
Vleresimi IMDb4.0 votes
Vleresimi TMDb3.8 4 votes