Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Artificial Paradises (2012) +18

Artificial Paradises (2012) +18

A history of love and ecstasyMay. 04, 2012 99 Min.
Your rating: 0
5 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Parajsat artificiale tregojnë historinë e Nando dhe Erika, dy vajza të reja që takohen disa herë pa u vërejtur. Ato rebelohen me muzikën, alkoolin, drogën dhe me pasditen e nxehtë që kalojnë bashkë. Ato takojnë gjithashtu një djalë të ri dhe gjërat nuk mund të shkojnë më mirë. A mund të zgjasë kjo parajsë?

Titulli origjinalParaísos Artificiais
Vleresimi IMDb6.5 votes
Vleresimi TMDb6.5 53 votes