Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
All the Money in the World (2017) HD

All the Money in the World (2017) HD

J. Paul Getty had a fortune. Everyone else paid the price.Dec. 21, 2017 132 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Ridley Scott
Director

Aktoret

Christopher Plummer isJohn Paul Getty
John Paul Getty
Mark Wahlberg isFletcher Chase
Fletcher Chase
Romain Duris isCinquanta
Cinquanta
Charlie Plummer isJohn Paul Getty III
John Paul Getty III
Charlie Shotwell isJohn Paul Getty III (Age 7)
John Paul Getty III (Age 7)
Timothy Hutton isOswald Hinge
Oswald Hinge
Andrew Buchan isJohn Paul Getty II
John Paul Getty II
Marco Leonardi isSaverio Mammoliti
Saverio Mammoliti
Giuseppe Bonifati isGiovanni Iacovoni
Giovanni Iacovoni

Pershkrimi

Historia e rrëmbimit të 16-vjeçarit John Paul Getty III dhe përpjekjes së dëshpëruar të nënës së tij të përkushtuar për të bindur gjyshin e tij miliarder Jean Paul Getty që të paguajë shpërblimin.

Titulli origjinalAll the Money in the World
Vleresimi IMDb7.0 votes
Vleresimi TMDb6.4 352 votes