Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Alien Raiders (2008) HD

Alien Raiders (2008) HD

Sep. 21, 2008 (USA)85 Min.R
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Është fundi i natës , dhe në një supermarket ushqimore familjare dyqan në Buck Lake, Arizona në ora 11:07, vetëm pak para mbylljes,  një grup i maskuar dhe i armatosur deri në dhëmbë pushtojn dyqanin duke vrarë disa prej punonjësve dhe blerësit dhe duke mbajtur peng pjesën tjetër. Megjithëse pengmarrësit në të parë duken se janë grabitës apo terroristë, ata zbulojnë veten të jetë një kuadër i shkencëtarëve të papërgjegjshme që ka zbuluar dhe gjurmuar një infektimi i huaj për këtë dyqan në këtë natë, dhe ata janë të vendosur për të gjetur se cili prej të mbijetuarve janë jashtëtokësorët dhe të përfundojë pushtimin me çdo kusht.

Titulli origjinalAlien Raiders
Vleresimi IMDb5.6 7,877 votes
Vleresimi TMDb5.2 50 votes