Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Up in the Air (2009) HD

Up in the Air (2009) HD

The story of a man ready to make a connection.Sep. 05, 2009 (USA)109 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

George Clooney isRyan Bingham
Ryan Bingham
Vera Farmiga isAlex Goran
Alex Goran
Anna Kendrick isNatalie Keener
Natalie Keener
Jason Bateman isCraig Gregory
Craig Gregory
Melanie Lynskey isJulie Bingham
Julie Bingham
Sam Elliott isMaynard Finch
Maynard Finch
Amy Morton isKara Bingham
Kara Bingham
Danny McBride isJim Miller
Jim Miller

Pershkrimi

e një punë të udhëtojë nëpër vend dhe të pushojë njerëzit nga puna, Ryan Bingham gëzon jetën e tij jashtë orarit të punës, por kupton që kjo jetesë kërcënohet nga prania e një punonjëse të re dhe një interesi dashurie.

Titulli origjinalUp in the Air
Vleresimi IMDb7.4 278,862 votes
Vleresimi TMDb6.7 1029 votes