Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
A Lonely Place to Die (2011) HD

A Lonely Place to Die (2011) HD

Out here, there's nowhere to hide.Apr. 09, 2011 (UK)99 Min.R
Your rating: 0
7 6 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Një grup i malësorëve në malet Skoceze shpëtojnë një vajzë të rrëmbyer dhe ata ndjeken nga rrëmbyesit e saj.

Titulli origjinalA Lonely Place to Die
Vleresimi IMDb6.3 23,185 votes
Vleresimi TMDb6.2 139 votes