Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
2 Guns (2013) HD

2 Guns (2013) HD

2 Guns, 1 Bank.Aug. 02, 2013 (USA)109 Min.R
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Një agjent i DEA-s dhe një oficer i Inteligjencës së Marinës ndodhen në arrati pas një përpjekjeje të dështuar për t’u infiltruar në një kartel droge. Ndërsa po iknin, ata mësojnë sekretin e aleancës së tyre të lëkundur. Asnjëri nuk e dinte për tjetrin që ishte agjent i fshehtë.

Titulli origjinal2 Guns
Vleresimi IMDb6.7 164,264 votes
Vleresimi TMDb6.6 1410 votes