Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
" frameborder="0" allowfullscreen>

The Walking Dead 6x1

First Time Again

Hera e parë përsëri

Me Morganin në zonën e sigurt, Rik dhe të tjerët mendojnë një plan për të larguar një turmë të infektuarish nga Aleksandria, por diçka e vë gjithë komunitetin në rrezik.

Oct. 11, 2015

The Walking Dead season 6